Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Avcılar DİŞ BEYAZLATMA FİYATLARI

osman75

Kayıtlı Üye
Katılım
31 May 2020
Mesajlar
62
Tepkime puanı
5
Avcılar Dişçi Estetik bir görünüş adına her geçen gün farklı bir noktayla tanışmaktayız. Bunlardan en bilineni ise diş bakımlarıdır. Çünkü kişilerin sahip oldukları dişler sorunsuzsa yani renklerinde bozulmalar, dizilişte bozukluklar ve sayılarda azalmalar yoksa, diş estetiği sağlanmış demektir. Mevcut diş estetiği insanların hem kendini güvende hissetmelerini hem de mevcut sosyal hayatlarında daha saygı duyulan bir kişi olmalarını sağlamaktadır. Çünkü bireylerin ikili ilişkileri sırasında en çok dişlerin dikkat çektiğini bilinmektedir. Bu doğrultuda bembeyaz ve inci gibi sıralanmış dişler sizi diğer insanlara göre hep bir adım öne taşımaktadır. Tam aksine renklerinde bozulmalar olan ya da eksilmeler olmuş bir diş dizisi başkaları tarafından farkedilir ve sizler hakkında belki de bakımsız bir imaj bırakmaktadır.

Avcılar Dişçilerde meydana gelen renk bozulmalarının sebeplerine bakacak olursak ilk sıraya diş fırçalamalarının aksatılması gelmektedir. Çünkü yaşamsal faaliyetlerin devamı için tüketilen besinlerin belli bir kısmı dişler üzerinde yer alan boşluklarda birikmektedir. Zamanla bu besinler eğer bulundukları yerlerden çıkarılmazsa çürümeler meydana gelecek ve bu da zamanala sararmaları ortaya çıkaracaktır. Bu da sizin sahip olduğunuz diş estetiğini yok etmeye yetecektir. Bu sorunu engellemek için Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen diş macunlarını kullanarak dişlerinizi fırçalamanız yeterli olmaktadır. Ama bu durumu ihmal ederseniz o zaman sizlere tıbbi uygulamaların yapılması gerekmektedir. Diş beyazlatması adı altında gerçekleşen bu uygulamalar diş hekimleri tarafından iki farklı yolla gerçekleştirilmektedir. Birinci yöntem olarak diş hekimleri dişlerinizde bulunan diş taşlarını temizler ve özel bir macun ile dişlerinizi fırçalar. Anında etkisini göreceğiniz bu uygulamayla beraber dişlerinizde 2 ya da 3 tona kadar beyazlama görebileceksiniz. Bu hizmetten devlete bağlı olarak çalışan hastanelerden ya da diş kliniklerinden faydalanabileceksiniz. Diş beyazlatma fiyatları devlet kurumlarında tamamen karşılanmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir ek ücret kişilere yansıtılmamaktadır. Bu da kişilerin taleplerini artırmaya yeterli olmuştur.Avcılar Dişçi Diğer bir diş beyazlatma yöntemi ise diş plak uygulamasıdır. Bu uygulamada ise anında olmasa da 1 haftalık bir süreçle 3 ya da 4 tonluk bir beyazlama elde edebilirsiniz. Uygulamaya başlamadan önce sizlerin ağız içerisinden belirli ölçüler alınır ve bunlara uygun bir şekilde plak adı verilen aparatlar üretilir. Bu aparatlar ağız içerisine takılır ve günde en az 6 saatlik bir süreyle dişlerinizde olması gerekmektedir. Hastaların günlük hayatta zorlanmamaları adına bu süre genellikle uyku saatleri olarak tercih edilmektedir. Bu plaklar ise dişler üzerine takıldığında beyazlatıcı sıvılar bu plakların içerisine belirli aralıklarla enjekte edilir. İlk uygulamayla beraber beyazlamaya başlayan dişlerde kesin çözümler 1 haftalık sürecin geçmesiyle beraber elde edilir. Bu sürenin sonunda plaklar çıkarılır ve hasta gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Yine devlet kurumlarında yapılan plak uygulamasında özel durumlar dahilinde diş beyazlatma fiyatları Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanmaktadır.

Avcılar Dişçi Uzun yıllardır uygulanan diş beyazlatma yöntemlerinde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Bu sebepten dolayı gönül rahatlığıyla bireyler yaptırabilirler. Özel sağlık kuruluşlarında yaptırılan diş beyazlatma işlemlerinde ise Sosyal Güvenlik Kurumu tedaviyi karşılamayabilmektedir. Bu sebepten dolayı diş beyazlatma fiyatları bireyler tarafından karşılanması gereken bir durumdur. Ancak fiyatlar hakkında kesin bir bilgi verilmemektedir. Çünkü zorluk derecesi ve kullanılan malzemelere göre fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıca tedaviyi uygulayan doktorun sağlık kuruluşunda hastalardan aldığı muaene ücretleri fiyatları belirleyen diğer bir faktördür. Tedavinin başından sonuna titizlikle ilerleyen hekimler, sizlere bazı tavsiyelerde bulunacaktır. Bu tavsiyelere uymanız gerekmektedir. Uymadığınız durumlarda ise aynı sorunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt