• DUYURU ! Değerli Üyemiz Ziyaretçi, Lütfen forum kurallarını gözden geçiriniz.
  • WMaster.NET Yetkili Alımları Açılmıştır.Lütfen @Serdar ile iletişime geçiniz.

İkonlarınız

Fat32

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.. sitenize dışarıdan baktım ve çok harika diye bilecegim detay gözüme ilişti.
bizimd kendi sitemiz var forumsallaştırdıgımız yeni daha .. size bir sorum var buraya açmak ne kadar uygun bilmiyorum .. kendini tanıt bölümünü göremedim.

sanırım bu sitenin teması default tema özelleştirmişsiniz güzel tebrik ederim..
şidi size ben şunu sormak istiyorum. acemi degilim ama xenforo beni baya yoruyor.
Katagorideki ikonlarınıza bayıldım.. benim temam özel oldugu için ben koyamıyorum belki.. ama default temayada koyamıyorum .. ikon eklentisi var resim bende kırık link gibi görünüyor.. siz bu ikonları hangi yol ile koydunuz acaba ..

Serdar

WMaster.NET CEO ♥
WMASTER.NET Kurucu
3   0   0
merhaba arkadaşlar.. sitenize dışarıdan baktım ve çok harika diye bilecegim detay gözüme ilişti.
bizimd kendi sitemiz var forumsallaştırdıgımız yeni daha .. size bir sorum var buraya açmak ne kadar uygun bilmiyorum .. kendini tanıt bölümünü göremedim.

sanırım bu sitenin teması default tema özelleştirmişsiniz güzel tebrik ederim..
şidi size ben şunu sormak istiyorum. acemi degilim ama xenforo beni baya yoruyor.
Katagorideki ikonlarınıza bayıldım.. benim temam özel oldugu için ben koyamıyorum belki.. ama default temayada koyamıyorum .. ikon eklentisi var resim bende kırık link gibi görünüyor.. siz bu ikonları hangi yol ile koydunuz acaba ..
Öncelikle WMaster.NET'e Hoşgeldiniz ! :) Konunuzu doğru kategoriye taşımakla başlıyorum, düşünceleriniz için teşekkürler WMaster.NET olarak üyelerimize güvenilir & keyifli bir forum ortamı sunmayı hedefliyoruz.Cevabını aradığınız sorunu PM yoluyla bana veya forum ekibimizdeki arkadaşlarımıza danışarak yardım alabilirsin.İyi Forumlar ✌

Fat32

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim.. kendi sitemiz özelleştirme yaptıgım için .. ve sizinde yogun oldugunuz düşüncesiyle dönücem sağolun :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)