Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Multi Üyelik Şikayet Başlığı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serdar

WMaster.NET Founder
WM CEO
Katılım
23 Şub 2020
Mesajlar
135
Tepkime puanı
64
Forum üzerinde multi üyelik kullanımı yasaktır. Fakat bunun bazı istisnai durumları vardır. Hesaplardan birinin kurumsal (şirket adına), diğerinin bireysel olması gibi. Tabii bu durumda iki üyelik birbirinin konusuna yazmayacak, birbirine ticaret puanı vermeyecektir. Bu tespit edilirse, yönetimin inisiyatifi doğrultusunda, 1 ay ile süresiz arasında uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Geçmişte kimseyi mağdur etmemişse, nick değişimi talebinde bulunabilir. Eğer bunun için bütçesi yoksa, üyeliğini süresiz yasaklatabilir ve yeni üyelikten devam edebilir. Böyle bir durumda, profilinde eski üyelik adı da görünecektir. Tabii bu sadece istisnai durumlarda geçerlidir: Yani canı sıkılan ya da negatif ticaret puanı alan kişiler bunu yapamaz. Geçerli bir sebebi olan, bu konu altına mesaj yazabilir. Uygun görülürse, gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Bunların dışındaki durumlar için multi üyelik ihbarında bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki şablonda mesaj yazmanız gerekmektedir. Mesajınız bir yetkili tarafından incelenecek ve uygun görülmesi halinde işlem yapılacaktır. Eğer mesajınız silindiyse ve işlem yapılmadıysa, bu o kişinin multi üye olmadığını gösterir. Bu yüzden lütfen ısrarcı olmayın. Yoğunluğa göre mesajların incelenmesi 1-7 günü bulabilir. Bu yüzden aceleci olmayın. Eğer bireysel olarak bir zararınız varsa, şablona uygun olarak şikayet konusu açmalısınız.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üye profil linki:
( Buraya kişiyi etiketleyebileceğiniz gibi, profil linkini direkt yapıştırabilirsiniz )
Multi üye profil linki:
Kanıtlar:
(Somut kanıt eklemeniz gerekmektedir)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt